29. 5.2016

Weber Jičínská 50

V sobotu jsme se vypravili do Jičína na 11. ročník Weber Jičínské 50. Přihlášen byl Michal Vejda a Míla Kadrman, který ale onemocněl, a tak přijal výzvu Michal Široký. Ve velmi dobře obsazeném závodě, kdy se na startu objevili Kristian Hynek(Topeak Ergon) i Jakub šilar(Bikeclinic Trek) a MIstr ČR v Maratonu kat.40-49let Štěpán Karban(BMC) a Mistr ČR v Maratonu kat 30-39let Aleš Strnad(Eleven Mercedes Mitas) obsadil Michal Vejda výborné 37. místo celkově a 8. v kategorii, Michal Široký 94.místo celkově a 31.místo v kategorii. Krásná trať, z počátku lehká, ve druké polovině technická biková,téměř 400 závodníků, pěkné počasí(zmokli jsme až cestou domů) a dobrá nálada, to byla v sobotu Weber Jičínská 50

Hledáme naděje

Hlavním cílem je najít a podpořit mladé talenty a ve spolupráci s profesionály v oboru otevřít dveře k vrcholové cyklistice.