Decathlon cyklomaraton

Decathlon Cyklomaraton
Hradec Králové
30. 5. 2021
Další, velmi svižný závod si pro rozjezd sezóny vybrali Adéla Papáčková, Jana Vohnoutová, Pavel Hubl a jako první maraton i Lukáš Kopecký.
Na výběr byli dvě trasy – 30 km/300 m nebo 60 km/600 m. Naši členové si to „rozdělili“ férově – ženský krátkou a chlapi dlouhou, asi dle zásluh
Ani tady nebylo počasí k závodníkům moc vstřícné – v čase startu byla teplota vzduchu okolo 10 stupňů a do toho se přidal déšť …o to víc do toho pak možná dupali, aby zahřáli ztuhlé kosti
Rovinatá trať byla sice ztížena bahnitými úseky, ale i tak všichni letěli jako o život, o závod a hlavně o první místa