Projekt: Hledáme naděje

V loňském roce jsme v teamové spolupráci začali plnit sen mladého závodníka, který začal s tímto sportem až v 17-ti letech, přesto jsme mu i jeho velkým zapřičiněním pomohli vstoupit do světa velké cyklistiky.

Být nejlepší v ČR, Evropě, na světě, vyhrát olympiádu? To je sen každého začínajícího sportovce. Naším úsilím je najít mladé nadějné sportovce, a pokusit se tento sen jim naplnit. Víme, že nás čeká spousta práce a potu, než se dostaví výsledky, které nás budou těšit, ale věříme, že ve spolupráci s odborníky se nám to může podařit.

Naším vedlejším, ale neméně důležitým cílem je pro náš spolek pořádání závodů pro veřejnost i závodníky. Náročná trať, která je ke všem účastníkům stejně spravedlivá, v cíli pak únava a spokojenost, byly při našem loňském prvním ročníku obrovským nábojem pro další akce. Druhý ročník bude mít novinku, a to kategorii „ hledáme naděje“.

Právě na našem závodě se mohou prezentovat mladí jezdci mezi 15 - 17-ti lety, kteří nikde aktivně nezávodí, a mají o tento sport zájem, právě pro ně bude vypsaná samostatná kategorie. Rádi i Vám pomůžeme plnit sportovní sen.

Nabídka spolupráce pro sponzory a partnery zde

Hledáme naděje

Hlavním cílem je najít a podpořit mladé talenty a ve spolupráci s profesionály v oboru otevřít dveře k vrcholové cyklistice.
Více o projektu

Copyright © 2022 Prestige cycling team
Grafický návrh KošnarDesign & realizace Jan Čech