29. 9.2016

Duatlon Rosna a vyhlášení celových výsledků PČMV

Na státní svátek naplánovali hlavní organizátoři Lenka a Petr Suchánkovi a Bike club Svitavy závěrečný závod poháru Českomoravské vrchoviny. Jel se Duatlon na Rosničce. Pro mnohé zábava, pro pravověrné bikery spíše utrpení, protože běh pro ně není důstojný způsob pohybu. Michal Vejda jako jediný z teamu objel všechny závody poháru. Duatlon byl, je a bude pro něj černá můra, ale popral se stím, jako každý rok statečně. 4. místo v kategorii a 23.místo absolutně bylo jeho maximem. A tak když se sečetly body a došlo na celkové hodnocení, musel se letos spokojit s 2. místem v kategorii a 3.místem celkově, kdy celkové pořadí ovládl již potřetí zasebou František Groulík s SK Prima Polička a 2.místo celkově a 1.v kategorii získal letos prvním rokem jezdící v mužích Marin Lidmila s Cyklo-Ski Polička. Ale naše radost byla upřena také k juniorské kategorii, kterou ovládl Martin Blaho, který bude od nové sezony působit v našem teamu.

Hledáme naděje

Hlavním cílem je najít a podpořit mladé talenty a ve spolupráci s profesionály v oboru otevřít dveře k vrcholové cyklistice.