Jana Jiroušková - triatlon

Ahoj jmenuji se Jana a jsem učitelkou Ekologie, zdravovědy a tělesné výchovy na VOŠ a SŠT Česká Třebová. Řadu let se věnuji triatlonu. Byla jsem reprezentaci České republiky od dorostenek až po kategorii žen. Zúčastnila jsem se několika světových a Evropských šampionátů triatlonu, duatlonu a aquatlonu. Ve sbírce mám několik medailí z těchto podniků. Jezdila jsem po závodech seriálu světového a evropského poháru v triatlonu. Po porodu dcery Terezky jsem zkoušela horská kola, ale moji srdeční záležitostí je „silnice“ :-) V. součastnosti jezdím Český pohár aquatlonu, triatlonu a společně s Terezkou objíždíme běžecké závody. Loňský rok jsem po 1. životě okusila traťe Halfironmana (1.9km plavání + 90km kolo + 21,2 km běhu).
22.1.2018 jsem se zúčastnila 49. ROČNÍKU slavnostního vyhlášení O nejúspěšnějšího sportovce okresu Ústí nad Orlicí pro rok 2017. Vyhodnocení se uskutečnilo prostorách Kulturního domu Ústí nad Orlicí. kategorii JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ jsem obsadila 7. místo a byla tímto úspěchem velmi překvapena a potěšena. Nominována jsem byla za 4. místo na ME aquatlonu Bratislavě, 2. místo celkovém hodnocenií Českého poháru aquatlonu, 2. místo na Mistrovství České republiky aquatlonu, ČP, 3x2. místo a 1x3.místo aquatlonu a 2x2.místo ČP v triatlonu.

Základní informace

Rok narození: 1979
Kolo: KTM Revelator 3300
Pozice: Člen
Motto: Když už nemůžeš, přidej!

Hledáme naděje

Hlavním cílem je najít a podpořit mladé talenty a ve spolupráci s profesionály v oboru otevřít dveře k vrcholové cyklistice.